O firmie

Systemy i Technologie spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (SYTEC sp. z o.o.) jest producentem prefabrykatów z polimerobetonu m.in. odwodnień liniowych, studni, elementów mostowych, pokryw wpustów ulicznych oraz elementów specjalnych. Firma istnieje na polskim rynku od 1991 roku jako cześć międzynarodowej grupy ANCOR (wcześniej Ancor HMG Europa).

Początkowo SYTEC zajmowała się produkcją wanien do elektrolizy dla przemysłu.
W późniejszych latach wprowadzała do produkcji kolejne produkty: gzymsy mostowe i inne elementy mostowe, odwodnienia liniowe, pokrywy wpustów ulicznych, elementy specjalne oraz studnie. Całość produkcji odbywa się w 6 halach w zakładzie produkcyjnym w Polkowicach (woj. dolnośląskie).

Jesteśmy firmą posiadającą ogromne doświadczenie, zespół inżynierów oraz możliwości do realizacji dużych i nietypowych kontraktów. Jesteśmy gotowi podjąć się realizacji nietypowych projektów z wykorzystaniem polimerobetonu.Sytec w liczbach

17

lat na rynku

Nasz firma została założona w 2003 r. Poprzednio tj. od 1991 r. nasz zespół pracował pod firmą Ancor HMG Europa sp. z o.o.  a więc mamy za sobą co najmniej 29 lat doświadczeń. Ten spędzony z pożytkiem czas to nasz kapitał.

6

Hal produkcyjnych

Firma dysponuje bogatą infrastrukturą techniczną, a w tym 6 halami produkcyjnymi oraz bardzo dużą powierzchnią placów magazynowych. Pod względem technicznym jesteśmy przygotowani do produkcji dużych i bardzo dużych prefabrykatów.

98

Pracowników

Nasz zespół jest bardzo stabilny. Spośród wszystkich zatrudnionych  aż 31 pracowników ma ponad 10-letni staż w naszej firmie. W zespole jest 22 pracowników z wyższym  wykształceniem, w tym jest 8 inżynierów.

50

Nietypowych realizacji

Wiele naszch zleceń produkcyjnych dotyczyło projektów prototypowych, które następnie weszły do produkcji seryjnej. Będąc skoncentrowanym na prefabrykacji w technologii polimerobetonu, jesteśmy zainteresowani w realizacji niestandardowych projektów.