Elementy mostowe

Program doboru kanałów – do pobraniaSączki

Elementy mostowe

  • Sączek
  • Sitko

Informacje podstawowe:
Sączek mostowy Ancor jest wykonany z laminatu żywiczno - szklanego zbrojonego włóknem szklanym. Dzięki temu jest bardzo odporny na działanie agresywnych substancji chemicznych oraz zmiennych temperatur w zakresie od -35°C do +230°C.

Sączek składa się z dwóch elementów: lejka wypływowego ze skrzydełkami stabilizującymi oraz sitka. Lejek wypływowy ze skrzydełkami stabilizującymi składa się z talerza i rurki wypływowej. W talerzu montowane jest sitko, które na dwóch okręgach posiada otwory wlotowe.

Sączki mostowe Ancor są produkowane w odmianach, które różnią się średnicą talerza lub średnicą rury wypływowej. Średnica talerza i rury wypływowej może być dostosowana do projektu wykonawczego konstrukcji obiektu. Projekt sączka mostowego Ancor dla obiektu mostowego określa dokumentacja wykonawcza wykonana przez producenta i zatwierdzona przez zamawiającego.

Przeznaczenie wyrobu:
Sączek mostowy Ancor jest przeznaczony do punktowego odprowadzenia wody z poziomu hydroizolacji ułożonej na płaskich powierzchniach obiektów komunikacyjnych. Zbiera wodę, która przenika przez warstwy nawierzchni mostowej ułożonej na hydroizolacji.

Zakres stosowania:
Sączek mostowy można stosować bez ograniczeń na drogowych oraz kolejowych obiektach inżynierskich.

Parametry sączka mostowego ANCOR:

Lp.

Oznaczenie

sączka

Średnica talerza

[mm]

Zew./Wew. śred. rurki wypływowej [mm]

Wysokość H

[mm]

Wysokość talerza

[mm]

Średnica sitka

[mm]

Ilość otworów wlotowych

[szt.]

Pow. otworów wlotowych [mm2]
1MS0220043/38804012020565,2
Nazwa pliku Rozmiar pliku
Karta techniczna MS 303 KB pobierz